• +420 212 248 700
 • czechia@cessco.eu
  • Čeština
  • Slovenčina
  • Română
  • English
 • VAŠE BEZPLATNÁ PLATFORMA PRO REZERVACE

  Lepší kontrola, lepší ceny, až 100 % DPH zpět

  ve spolupráci

  Unikátní rezervační platforma se zajištěním vrácení DPH ze zahraničí

  Naši zákazníci mají exkluzivní přístup k rezervační platformě Cash Back Travel, která nejen že umožňuje provádět rezervace, řídit Vaše obchodní cesty a získávat informace o Vašich cestovních aktivitách, ale také garantuje až 100% vrácení DPH z Vašich nárokovatelných výdajů na podnikání.

  Letenky

  Hotely

  Pronájmy vozů

  Jednoduchý nástroj cestovních rezervací pro podnikání

  Platforma Cash Back Travel (CBT) je vytvořena ve spojení se společností Voyya. Spolu s klíčovými partnery včetně společností Booking.com, Expedia a Europcar, nabízí CBT našim zákazníkům nejlepší online sazby kombinované se 100% kompatibilními fakturami, které umožňují 100% nárokovatelnost DPH. Trojnásobné vítězství!


  VŽDY ZDARMA

  ŽÁDNÉ
  POPLATKY
  JEDINÁ
  REZERVAČNÍ PLATFORMA
  ZAJIŠŤUJÍCÍ 100% NÁROKU DPH
  Z DAŇOVÝCH DOKLADŮ

  Zajišťujeme bezchybně vystavené faktury pro nárok DPH na všech tuzemských i zahraničních rezervacích hotelů a pronájmů vozů, což je skutečně jedinečná vlastnost ve srovnání s jinými rezervačními platformami.

  Při správně vystavených fakturách na rezervacích prostřednictvím portálu Cash Back Travel si můžete být jisti, že získáte zpět 100 % nárokovatelného DPH.

  PLATFORMA CBT VYSVĚTLENA V 90ti SEKUNDÁCH. PŘEHRAJTE VIDEO

  Nejnižší ceny za letenky, hotely a autopůjčovny

  Prostřednictvím našich partnerů Booking.com, Expedia, Europcar a dalších Vám přinášíme nejnižší ceny a nejlepší nabídky

  Přímé rezervace bez zprostředkovatelů

  CBT Vám nabízí vše, co potřebujete pro rezervaci a správu pracovních cest v jednom nástroji. Uživatelské prostředí je vskutku snadné a naprosto zdarma.

  Interaktivní řídicí panel a vyhodnocení

  Analyzujete své cestovní náklady, dohlížíte na pracovní cesty Vašich zaměstnanců a získáte přehled o celkové cestovní činnosti společnosti

  Všechny faktury na jednom místě

  Rozloučte se s uháněním faktur od mnoha poskytovatelů. Faktury za všechny podnikové cestovní rezervace v CBT jsou sloučeny na jednom místě.

  100 % souladu s DPH

  Získáte faktury, které jsou v souladu s DPH, pro všechny Vaše podnikové cestovní rezervace, aby bylo zajištěno úplné navrácení DPH z oprávněných výdajů.

  Podrobný výkaz nárokovatelné DPH

  Jsou identifikovány všechny faktury s uznatelnou DPH a můžete sledovat zahraniční DPH, která Vám byla vrácena.

  Požádejte o Online Demo

  Zjistěte, jak Vám rezervační platforma CBT může pomoci ušetřit peníze na cestách, získatinformace o vašich podnikových cestovních výdajích a získat až 100% DPH zpět nanárokovatelné náklady.