• +420 212 248 700
 • czechia@cessco.eu
  • Čeština
  • Slovenčina
  • Română
  • English
 • SPRÁVA DPH A KONZULTACE

  Zahraniční registrace a zprostředkování poradenství v oblasti DPH

  Místní a mezinárodní otázky týkající se DPH

  Pokud dovážíte a vyvážíte zboží a služby po celé Evropě, rozšiřujete své aktivity do jiných evropských či mimoevropských zemí nebo máte vnitropodnikové mezinárodní účtování, existuje řada požadavků, které musíte dodržet, abyste zajistili, že Vaše podnikání plně vyhovuje daňových předpisům.

  Zvláštní omezení a požadavky na registraci a dodržování předpisů o DPH se liší a mají složitý charakter, a proto je nezbytný přístup k odborným znalostem.

  Jako náš klient máte privilegovaný přístup k našim evropským odborníkům, kteří Vás bezpečně provedou džunglí místních právních předpisů. Vyřídíme vše, od registrace k DPH v jiné zemi, přes pravidelné podání přiznání k dani až po správu místních záležitostí v oblasti daně a logistiky v různých evropských zemích.

  DPH registrace

  Existuje mnoho situací, ze kterých vyplývá povinnost k registraci místního čísla DPH v zemi, kde máte nějakou obchodní činnost. V závislosti na úrovni podnikání nebo souvisejících aktivitách, které provádíte v jiné evropské zemi, může být obezřetné nebo povinné se registrovat, aby byly splněny či využity daňové výhody a nároky na vrácení daně.

  Zajistíme Vaše evropské i mimoevropské povinnosti týkající se DPH, abyste měli jistotu, že optimalizujete a zjednodušujete byrokracii ohledně Vašich registrací DPH a souvisejících dodržování předpisů.

  Nejste si jisti, kdy potřebujete číslo DPH nebo co je zapotřebí k podání žádosti o daňové číslo?

  Podívejte se na příručku EU VAT Guide týkající se požadavků na registraci DPH v Evropě a kdy byste měli požádat o evropské daňové číslo.

  Požádejte o Call Back

  Místní správa DPH

  Díky 30letým zkušenostem s mezinárodními záležitostmi týkajícími se DPH jsme připraveni Vám pomoci spravovat místní DPH, prodejní seznam ESL (EC Sales List) a výkazy Intrastat. Máme jazykově i odborně vybavenou síť expertů v oblasti DPH, kteří spravují Vaše potřeby v oblasti DPH, přičemž Vám poskytují jediné kontaktní místo kanceláře Cash Back.

  Naši místní odborníci sledují změny v právních předpisech v oblasti DPH, aby zajistili, že nejnovější předpisy budou vždy aktuální a dodržované.

  Správa DPH je víc než jen podání papíru. Daňové úřady vyžadují, aby byla oběma stranami při každé zahraniční transakci řádně odvedena DPH a aby byla v souladu s místními výkazy předložena řada formulářů. Náš tým má odborné znalosti a zkušenosti, díky kterým se můžete orientovat v komplikacích místních předpisů a správě zahraničních daní.

  Požádejte o Call Back

  Místní & Mezinárodní DPH poradenství

  S tím, že nepřímé daně z celosvětových podniků se stávají jedním z nejčastějších způsobů, jakým mohou vlády zvýšit výnosy, je pro společnosti důležité, aby pochopili důsledky a dopad na správu a zajištění DPH s uceleným pohledem na celoevropské aktivity z daňové perspektivy.

  Skupina Cash Back Group nabízí zprostředkování mezinárodních poradenských služeb v oblasti DPH prostřednictvím sítě odborníků na nepřímé daně, kteří jsou dobře informováni a kteří chápou detaily místních předpisů.

  Pomůžeme Vám s plánováním, provedeme Vás různými místními i globálními složitostmi a podpoříme Vás v každém kroku procesu, abychom minimalizovali riziko a zajistili plný soulad. Zjistěte více, jak můžeme pomoci Vaší společnosti.

  Požádejte o Call Back