• +420 212 248 700
 • cbcz@cashback-cz.eu
  • Čeština
  • Slovenčina
  • Română
  • English
 • NÁŠ TÝM

  Zkušený tým odborníků a specialistů

  Představujeme náš team manažerů a odborníků se zkušenostmi v oblasti vracení DPH a jiných mechanizmů vymáhání daní ve své zemi, zprostředkující zahraniční nároky Zákazníků se sídlem v zemích, pro které obchodní skupina CESSCO uzavřela franšízové dohody Cash Back.

  CESSCO Cash Back VAT Reclaim SRO
  Masarykovo nábřeží 236/30, CZ-110 00, PRAHA, Česká republika, Tel: +420 212 248 700. Fax: +420 245 008 206. e-mail: cbcz@cashback-cz.eu

  Miro Cabish – CEO – CASH BACK – Vat Reclaim – Vracení DPH ze zahraničí – Rambursare TVA
  Narozen 05. prosince 1974 v Holešově (Morava). Licenci Cash Back pro Českou Republiku a Slovensko získal v roce 2006. Následně převzal v roce 2009 vedení rumunské kanceláře. Již v roce 2008 vyhrálo zastoupení jeho české a slovenské kanceláře celosvětovou cenu „Office of the year“, společnosti United Cash Back. Původní profesí burzovní obchodník dnes zaměřuje své aktivity výhradně na komlexní řízení společností v oboru optimalizace zahraničních výdajů, jejich finanční a účetní správu, informační technologie, řízení lidských zdrojů, procesů nárokování a registrace zahraničního DPH a dalších daní. (CZ, SK, EN, IT, ES, FR, DE, PL, RU, RO)

  Miro Cabish

  CEO
  Nikola Sidorjaková – Chief VAT Officer CZ & SK – CASH BACK – Vat Reclaim – Vracení DPH ze zahraničí – Rambursare TVA
  Narozena 25. června 1986 v Prešově (Slovensko). Po ukončení studia na Fakultě veřejné správy košické Univerzity Pavla Jozefa Štefánika v roce 2008 se přestěhovala do Prahy, kde po aktivitách v gastronomických a hotelových službách v roce 2013 využila příležitosti nabídky asistentky v oblasti vracení DPH a jiných mechanizmů vymáhání daní klientům české a slovenské kanceláře Cash Back. (SK, CZ, EN, DE, RU)

  Nikola Sidorjaková

  CHIEF VAT OFFICER CZ & SK
  Narozena 19.května 1998 ve Stodě (Česká republika). Po absolvování střední obchodní školy v Plzni se rozhodla pokračovat ve vysokoškolských studiích v Praze a během jejích studiích se v prvním ročníku rozhodla nastartovat svojí kariéru v jedné z nejznámějších českých bank na pozici bankovní asistentka. Během této doby se naučila spoustu věcí, které se týkaly přímého prodeje, což jí pomohlo v současné práci v oblasti klientských služeb, kde má na starosti ve společnosti Cash Back české a slovenské klienty. Budeje silné zázemí v daňovém právu na Vysoké škole ekonomické v Praze, spolu s pro-klientským přístupem a pečlivým způsobem práce, kdy vše musí být dotáhnuto do konce. (CZ, EN, DE, VN)

  Emma Le

  EXECUTIVE VAT OFFICER CZ & SK
  Narozen 29 prosince 1989 ve Snine (Slovensko). Po studiích na hotelové akademii v Humenným (Slovensko) se rozhodl přestěhovat do Prahy, kde zahájil studium na místní Vysoké škole hotelové. Po třech letech studium ukončil státní zkouškou a získal titul bakalář v oboru hotelový management. Začala pracovat jako barman, později jako supervizor v restauraci. Při této práci začal navštěvovat soukromou vyšší odbornou školu zaměřenou na daně, kterou zakončil získáním certifikátu daňový specialista. Hned poté se chytil šance vstoupit do společnosti Cash Back na pozici Chief VAT Compliance officer, kde jeho hlavní povinností je komunikace mezi klienty a finančními úřady v rámci nárokování DPH v souladu se zákonem o DPH. Je taktéž držitelem certifikátu PRINCE 2 Foundation, zaměřený na projektové řízení. Rád se učí cokoliv z odvětví daní, aby v budoucnosti získal licenci daňového poradce. Je vášnivý cestovatel a také se zajímá o cokoliv na čem se dá létat. (SK, EN, CZ)

  Bc. Tomáš Vajda

  CHIEF VAT COMPLIANCE OFFICER
  Michaela Stiborová – Chief Accountant – CASH BACK – Vat Reclaim – Vracení DPH ze zahraničí – Rambursare TVA
  Narozena 09. února 1978 v Mykolajivu (Ukrajina). Po studiu Novorozdilského Odborného Lycea, obor účetní, dosáhla v Praze nostrifikační doložky o uznání platnosti zahraničního dokladu o dosaženém vzdělání v České republice na Akademii vzdělávání a certifikace účetních a na Obchodní Akademii úspěšně zakončila rekvalifikační kurz samostatné účetní. Od roku 2007 vede živnost v oboru účetních poradců, vedení účetnictví a daňové evidence. Od roku 2017 zastává pozici hlavní účetní společností skupiny CESSCO. (CZ, RU, EN).

  Michaela Stiborová

  CHIEF ACCOUNTANT
  Narozen 31. července v Calarasi (Rumunsko). V roce 2007 úspěšně dokončil studium na Akademii ekonomických studií v Bukurešti a získal magisterský titul v oboru mezinárodní účetnictví na Fakultě účetnitcví a managementu informatiky v Bukurešti. Od roku 2005 je aktivní v oblasti stavebnictví, IT a retailového obchodu na pozicích ekonom, finanční analytik, účetní, ekonomický ředitel, generální manager a nebo jako administrátor ve známých rumunských a nadnárodních společnostech. V současné době působí jako Regionální manažer pro Cash Back Rumunsko & Bulharsko. (RO, EN, ES, TR, FR)

  Mng. Virgil Jurubita

  CHIEF AREA OFFICER
  Narozena 03. července 1983 v Rimnicu Sarat (Rumunsko). Po úspěšném ukončení studií ekonomie v oboru mezinárodního obchodu a komunikace bukurešťské univerzity Akademie Ekonomických Studií v roce 2008, samostatně zajišťuje od roku 2009 správu, účetnictví a organizační podporu rumunské kanceláře Cash Back, kde je vedoucím manažerem v oblasti vracení DPH a jiných mechanizmů vymáhání daní. Od roku 2012 se aktivně podílí na úpravě procesů nárokování ve spolupráci s rumunským Ministerstvem Financí a komisí Evropské Unie. (RO, EN, FR)

  M. Econ. Veronica Ifrim

  CHIEF VAT CONSULTANT ROMANIA
  Narozen 18. Února 1989 v Orhei (Moldavsko). V roce 2013 získal bakalářský titul v oboru Právo na Univerzitě Nicolae Titulescu v Bukurešti a studium úspěšně zakončil v roce 2014 získáním magisterského titulu v oboru mezinárodní právo a právo EU. Poté začal svou kariéru v právní praxi jako notář. V roce 2019 se připojil k týmu rumusnké kanceláře Cash Back na pozici Executive VAT Officer, kde zajišťuje procesy nárokování DPH a jiných typů daní pro klienty se sídlem v Rumunsku a je výhradní kontaktní osobou sítě Cash Back s rumunskými daňovými úřady. (RO, EN, RU)

  Mng. Stefan Lencuta

  EXECUTIVE VAT OFFICER