• +420 212 248 700
 • cbcz@cashback-cz.eu
  • Čeština
  • Slovenčina
  • Română
  • English
 • NÁŠ TÝM

  Zkušený tým odborníků a specialistů

  Představujeme náš team manažerů a odborníků se zkušenostmi v oblasti vracení DPH a jiných mechanizmů vymáhání daní ve své zemi, zprostředkující zahraniční nároky Zákazníků se sídlem v zemích, pro které obchodní skupina CESSCO uzavřela franšízové dohody Cash Back.

  CESSCO Cash Back VAT Reclaim SRO
  Masarykovo nábřeží 236/30, CZ-110 00, PRAHA, Česká republika, Tel: +420 212 248 700. Fax: +420 245 008 206. e-mail: cbcz@cashback-cz.eu

  Miro Cabish – CEO – CASH BACK – Vat Reclaim – Vracení DPH ze zahraničí – Rambursare TVA
  Narozen 05. prosince 1974 v Holešově (Morava). Licenci Cash Back pro Českou Republiku a Slovensko získal v roce 2006. Následně převzal v roce 2009 vedení rumunské kanceláře. Již v roce 2008 vyhrálo zastoupení jeho české a slovenské kanceláře celosvětovou cenu „Office of the year“, společnosti United Cash Back. Původní profesí burzovní obchodník dnes zaměřuje své aktivity výhradně na komlexní řízení společností v oboru optimalizace zahraničních výdajů, jejich finanční a účetní správu, informační technologie, řízení lidských zdrojů, procesů nárokování a registrace zahraničního DPH a dalších daní. (CZ, SK, EN, IT, ES, FR, DE, PL, RU, RO)

  Miro Cabish

  CEO
  Nikola Sidorjaková – Chief VAT Officer CZ & SK – CASH BACK – Vat Reclaim – Vracení DPH ze zahraničí – Rambursare TVA
  Narozena 25. června 1986 v Prešově (Slovensko). Po ukončení studia na Fakultě veřejné správy košické Univerzity Pavla Jozefa Štefánika v roce 2008 se přestěhovala do Prahy, kde po aktivitách v gastronomických a hotelových službách v roce 2013 využila příležitosti nabídky asistentky v oblasti vracení DPH a jiných mechanizmů vymáhání daní klientům české a slovenské kanceláře Cash Back. (SK, CZ, EN, DE, RU)

  Nikola Sidorjaková

  CHIEF VAT OFFICER CZ & SK

  Emma Le

  EXECUTIVE VAT OFFICER CZ & SK

  Bc. Tomáš Vajda

  CHIEF VAT COMPLIANCE OFFICER
  Michaela Stiborová – Chief Accountant – CASH BACK – Vat Reclaim – Vracení DPH ze zahraničí – Rambursare TVA
  Narozena 09. února 1978 v Mykolajivu (Ukrajina). Po studiu Novorozdilského Odborného Lycea, obor účetní, dosáhla v Praze nostrifikační doložky o uznání platnosti zahraničního dokladu o dosaženém vzdělání v České republice na Akademii vzdělávání a certifikace účetních a na Obchodní Akademii úspěšně zakončila rekvalifikační kurz samostatné účetní. Od roku 2007 vede živnost v oboru účetních poradců, vedení účetnictví a daňové evidence. Od roku 2017 zastává pozici hlavní účetní společností skupiny CESSCO. (CZ, RU, EN).

  Michaela Stiborová

  CHIEF ACCOUNTANT

  Bc. Silvia State

  CHIEF SALES & MARKETING OFFICER
  Mng. Andrei Udâţeanu – Chief VAT Officer Romania – CASH BACK – Vat Reclaim – Vracení DPH ze zahraničí – Rambursare TVA
  Narozen 21. června 1990 v Bukurešti (Rumunsko). Studium Fakulty manažersko-informačních systémů úspěšně ukončil v roce 2014 magisterským titulem diplomovou prací na téma webových rozhraní pro automobilový průmysl. Od roku 2013 získal praxi v pozici vymáhání pohledávek u významné mezinárodní pojišťovací společnosti. V roce 2018 se připojil k týmu rumunské kanceláře Cash Back v pozici Chief VAT Officer, kde zajišťuje procesy nárokování DPH a jiných typů daní pro klienty se sídlem v Rumunsku a je výhradní kontaktní osobou sítě Cash Back s rumunskými daňovými úřady.

  Mng. Andrei Udâţeanu

  CHIEF VAT OFFICER ROMANIA
  M. Econ. Veronica Ifrim – Chief VAT Consultant Romania – CASH BACK – Vat Reclaim – Vracení DPH ze zahraničí – Rambursare TVA
  Narozena 03. července 1983 v Rimnicu Sarat (Rumunsko). Po úspěšném ukončení studií ekonomie v oboru mezinárodního obchodu a komunikace bukurešťské univerzity Akademie Ekonomických Studií v roce 2008, samostatně zajišťuje od roku 2009 správu, účetnictví a organizační podporu rumunské kanceláře Cash Back, kde je vedoucím manažerem v oblasti vracení DPH a jiných mechanizmů vymáhání daní. Od roku 2012 se aktivně podílí na úpravě procesů nárokování ve spolupráci s rumunským Ministerstvem Financí a komisí Evropské Unie. (RO, EN, FR)

  M. Econ. Veronica Ifrim

  CHIEF VAT CONSULTANT ROMANIA