• +420 212 248 700
 • czechia@cessco.eu
  • Čeština
  • Slovenčina
  • Română
  • English
 • NÁŠ TÝM

  Zkušený tým odborníků a specialistů

  Představujeme náš team manažerů a odborníků se zkušenostmi v oblasti vracení DPH a jiných mechanizmů vymáhání daní ve své zemi, zprostředkující zahraniční nároky Zákazníků se sídlem v zemích, pro které obchodní skupina CESSCO uzavřela franšízové dohody Cash Back.

  Cash Back VAT Reclaim Czechia s.r.o.
  Vratislavský palác, Tržiště 366/13, CZ-118 00, Praha (Malá Strana), Česko, Tel: +420 212 248 700. Fax: +420 245 008 206. e-mail: cbcz@cashback-cz.eu

  Miro Cabish – CEO – CASH BACK – Vat Reclaim – Vracení DPH ze zahraničí – Rambursare TVA
  Narozen 05. prosince 1974 v Holešově (Morava). Licenci Cash Back pro Českou Republiku a Slovensko získal v roce 2006. Následně převzal v roce 2009 vedení rumunské kanceláře. Již v roce 2008 vyhrálo zastoupení jeho české a slovenské kanceláře celosvětovou cenu „Office of the year“, společnosti United Cash Back. Původní profesí burzovní obchodník dnes zaměřuje své aktivity výhradně na komlexní řízení společností v oboru optimalizace zahraničních výdajů, jejich finanční a účetní správu, informační technologie, řízení lidských zdrojů, procesů nárokování a registrace zahraničního DPH a dalších daní. (CZ, SK, EN, IT, ES, FR, DE, PL, RU, RO)

  Miro Cabish

  CEO Tax Reclaim, Chief Sales Officer (CZ, SK)
  Narozen 10. července 1974 v Bratislavě (Slovensko). Po ukončení studia na Anglo American College pracoval pět let v nadnárodní společnosti Tesco Stores jako manažer dodavatelského řetězce v oddělení logistiky a nákupu se zaměřením na zásobování maloobchodních jednotek. V roce 2003 zhodnotil své zkušenosti ve společnosti Reckitt Benkiser, zabývající se distribucí čistících prostředků a kosmetiky, kde působil jako logistický manažer. V letech 2007 až 2017 vedl obchod v pozici Business Devolopment Manager logistické společnosti ESA ve skupině Hitachi Transport Systems, kde pozdějí získal pozici ředitele obchodního oddělení se zaměřením na implementaci logistických služeb třetí stranou a projektů v oblasti skladování a distribuce. Od roku 2018 se obchodně věnoval projektům v oblasti konzultace na pronájem skladů a výrobních prostor, které od roku 2020 ve skupině CESSCO zajištuje pod vlastní značkou CESSCO Warehouse Space, kde nabízí konzultační služby v oblasti logistiky a industriálních prostor. Hlavním cílem je klientům poskytnout vhodné prostory pro jejich podnikání v oblasti skladování a výroby se zaměřením nejen na český, ale i evropský trh. (SK, CZ, EN, ES)

  Marko Vlachynský, BBA

  CEO Warehouse Space
  Nikola Sidorjaková – Chief VAT Officer CZ & SK – CASH BACK – Vat Reclaim – Vracení DPH ze zahraničí – Rambursare TVA
  Narozena 25. června 1986 v Prešově (Slovensko). Po ukončení studia na Fakultě veřejné správy košické Univerzity Pavla Jozefa Štefánika v roce 2008 se přestěhovala do Prahy, kde po aktivitách v gastronomických a hotelových službách v roce 2013 využila příležitosti nabídky asistentky v oblasti vracení DPH a jiných mechanizmů vymáhání daní klientům české a slovenské kanceláře Cash Back. (SK, CZ, EN, DE, RU)

  Nikola Sidorjaková

  Chief VAT Officer (CZ, SK)
  Narozena 03. července 1983 v Rimnicu Sarat (Rumunsko). Po úspěšném ukončení studií ekonomie v oboru mezinárodního obchodu a komunikace bukurešťské univerzity Akademie Ekonomických Studií v roce 2008, samostatně zajišťuje od roku 2009 správu, účetnictví a organizační podporu rumunské kanceláře Cash Back, kde je vedoucím manažerem v oblasti vracení DPH a jiných mechanizmů vymáhání daní. Od roku 2012 se aktivně podílí na úpravě procesů nárokování ve spolupráci s rumunským Ministerstvem Financí a komisí Evropské Unie. (RO, EN, FR)

  M. Econ. Veronica Ifrim

  Chief VAT Officer (RO, BG, TR)
  Narozen 18. Února 1989 v Orhei (Moldavsko). V roce 2013 získal bakalářský titul v oboru Právo na Univerzitě Nicolae Titulescu v Bukurešti a studium úspěšně zakončil v roce 2014 získáním magisterského titulu v oboru mezinárodní právo a právo EU. Poté začal svou kariéru v právní praxi jako notář. V roce 2019 se připojil k týmu rumusnké kanceláře Cash Back na pozici Executive VAT Officer, kde zajišťuje procesy nárokování DPH a jiných typů daní pro klienty se sídlem v Rumunsku a je výhradní kontaktní osobou sítě Cash Back s rumunskými daňovými úřady. (RO, EN, RU)

  Mng. Stefan Lencuta

  Chief Sales Officer (RO, BG, TR)
  Narozen 29 prosince 1989 ve Snine (Slovensko). Po studiích na hotelové akademii v Humenným (Slovensko) se rozhodl přestěhovat do Prahy, kde zahájil studium na místní Vysoké škole hotelové. Po třech letech studium ukončil státní zkouškou a získal titul bakalář v oboru hotelový management. Začala pracovat jako barman, později jako supervizor v restauraci. Při této práci začal navštěvovat soukromou vyšší odbornou školu zaměřenou na daně, kterou zakončil získáním certifikátu daňový specialista. Hned poté se chytil šance vstoupit do společnosti Cash Back na pozici Chief VAT Compliance officer, kde jeho hlavní povinností je komunikace mezi klienty a finančními úřady v rámci nárokování DPH v souladu se zákonem o DPH. Je taktéž držitelem certifikátu PRINCE 2 Foundation, zaměřený na projektové řízení. Rád se učí cokoliv z odvětví daní, aby v budoucnosti získal licenci daňového poradce. Je vášnivý cestovatel a také se zajímá o cokoliv na čem se dá létat. (SK, EN, CZ)

  Bc. Tomáš Vajda

  Executive VAT Officer (CZ, SK)
  Narozen 31. července v Calarasi (Rumunsko). V roce 2007 úspěšně dokončil studium na Akademii ekonomických studií v Bukurešti a získal magisterský titul v oboru mezinárodní účetnictví na Fakultě účetnitcví a managementu informatiky v Bukurešti. Od roku 2005 je aktivní v oblasti stavebnictví, IT a retailového obchodu na pozicích ekonom, finanční analytik, účetní, ekonomický ředitel, generální manager a nebo jako administrátor ve známých rumunských a nadnárodních společnostech. V současné době působí jako Regionální manažer pro Cash Back Rumunsko & Bulharsko. (RO, EN, ES, TR, FR)

  Mng. Virgil Jurubita

  Executive VAT Officer (RO, BG, TR)
  Narozena 11. června v Bukurešti (Rumunsko). Absolventka Fakulty žurnalistiky a komunikačních věd v roce 2008. V současné době studuje na Fakultě psychologie v Bukurešti. Vášeň pro práci s lidmi, rozsáhlé zkušenosti v oblastech souvisejících s prací s klienty v oblasti zákaznických služeb, správy účtů, správy kanceláří a obchodního zastoupení v několika průmyslových odvětvích jako je letecká doprava nebo mediální sítě. Zájem o technologii a vše nové. Vždy ochotná k pomoci a učení se novým věcem. V roce 2020 se připojila k týmu Cash Back Romania, aby demonstrovala dovednosti v oblasti prodeje a vyjednávání, které pomáhají společnostem získat zpět svou zahraniční daň z přidané hodnoty. (RO, EN, ES)

  Cristina Popescu

  Executive Sales Officer (RO, BG, TR)
  Michaela Stiborová – Chief Accountant – CASH BACK – Vat Reclaim – Vracení DPH ze zahraničí – Rambursare TVA
  Narozena 09. února 1978 v Mykolajivu (Ukrajina). Po studiu Novorozdilského Odborného Lycea, obor účetní, dosáhla v Praze nostrifikační doložky o uznání platnosti zahraničního dokladu o dosaženém vzdělání v České republice na Akademii vzdělávání a certifikace účetních a na Obchodní Akademii úspěšně zakončila rekvalifikační kurz samostatné účetní. Od roku 2007 vede živnost v oboru účetních poradců, vedení účetnictví a daňové evidence. Od roku 2017 zastává pozici hlavní účetní společností skupiny CESSCO. (CZ, RU, EN).

  Michaela Stiborová

  Chief Accountant (CZ, SK)
  Narozena 28. října 1986 v Kroměříži (Morava). Po získání magisterského titulu v oboru obecné lingvinistiky na Filozofické fakultě University Palackého v Olomouci, ukončila v roce 2019 s titulem MBA obor finanční management a účetnictvím na Cambridge Business School v Praze. Od roku 2010 se podílí na všech projektech oblastního ředitele společnosti spojených s nárokováním a správou zahraniční DPH a dalších typů nárokovatelných daní, optimalizacemi cestovních náhrad společnostem, implementace sledovacích jednotek a systému mapování zavazadel a cestujících i zajištění společenských akcí a koncertů. (CZ, SK, EN, IT, ES, FR, DE)

  Mgr. Markéta Cihlářová, MBA

  CEO Executive Assistant
  Narozena 5. listopadu 1999 v Praze (Česko). Vystudovala Mezinárodní Konzervatoř v Praze v oboru populární zpěv a akutálně se připravuje na studium University Jana Amose Komenského, obor scénická a mediální studia. Pro získání dostatečné praxe v korporátní oblasti zajišťuje administrativní podporu a procesní kancelářské práce pro přípravu žádostí o vrácení zahraniční DPH již od roku 2014 při studiích a od roku 2020 jako výkonná asistentka ředitele společnosti a vedoucí pražské kanceláře (CZ, EN, IT, ES)

  Elle Cabishová

  Executive assistant